GÜRLEK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

HAKKIMIZDA

Gürlek Gümrük Müşavirliği’nin temelleri İsmail Safa Gürlek tarafından atılmıştır. İsmail Safa Gürlek 1960 senesinde başladığı gümrük memurluğundan 1980 senesinde gümrük muayene şefi olarak ayrılmış ve Gümrük Müşavirliği karnesi ile gümrükleme hizmet sektörüne atılmıştır.

Daha sonrasında 2.Kuşak olarak Şükrü Gürlek işlerin devamlılığını sağlamış ve firmanın büyümesinde büyük rol sahibi olmuştur. İş ahlak ve kalitesinde sektöründe öncü olan firmamız özellikle canlı hayvan ithalatı konusunda sektörün önde gelen gümrükleme firmalarındandır.

Kaliteli ve hızlı hizmeti kendine düstur edinen firmamızın, en büyük gururu bizlerden memnun olan referanslarımızdır. Firmamız personeline verdiği önem ve değer ile hepsini birer aile ferdi olarak görmekte ve buna göre çalışmaktadır.

Personel mutluluğumuz ise yaptığımız hizmet kalitesine fazlasıyla yansımaktadır. Firmamız halen Şükrü Gürlek yönetiminde devam etmektedir. Ayrıca firmamızın geleceği olan 3. Kuşak olarak Sercan Gürlek ve Gürcan Gürlek firmanın yönetim bölümlerinde görevlerine devam etmektedirler.